icon-cross


A bevásárló kosara üres

Kosár megtekintése

Ifjúsági Férfi Vízilabda Világbajnokság - Jegyek finaifi©

Ifjúsági Férfi Vízilabda Világbajnokság

FINA Ifjúsági Férfi Vízilabda VilágbajnokságElfogyott

Tófürdő, SzombathelyHUN
Vasárnap, 19. Augusztus 2018, 09:30

Info

Day 1.    11.08.2018            
Preliminary - Round (Competition pool I)                
G1    09:30-10:35    RSA    -    BRA
G2    10:50-11:55    AUS    -    MNE
G3    12:10-13:15    ARG    -    RUS
G5    13:30-14:35    ITA    -    USA
G6    15:05-16:10    NZL    -    CRO
G7    16:25-17:30    ESP    -    CAN
        17:35-17:50    Opening Ceremony
G8    18:10-19:15    HUN   -    CHN
G4    19:30-20:35    COL    -    KSA
                
Day 2.    12.08.2018            
Preliminary Round (Competition pool I)                
G9    09:30-10:35    CHN    -    ARG
G11    10:50-11:55    CRO    -    ITA
G12    12:10-13:15    UZB    -    NZL
G13    13:30-14:35    KSA    -    ESP
G14    15:30-16:35    SRB    -    COL
G15    16:50-17:55    MNE    -    RSA
G16    18:10-19:15    EGY    -    AUS
G10    19:30-20:35    GRE    -    HUN
                
Day 3.    13.08.2018            
 Preliminary -Round (Competition pool I)                
G17    09:30-10:35    USA    -    CRO
G18    10:50-11:55    ITA    -    UZB
G19    12:10-13:15    CAN    -    KSA
G20    13:30-14:35    ESP    -    SRB
G21    15:30-16:35    BRA    -    MNE
G22    16:50-17:55    RSA    -    EGY
G23    18:10-19:15    RUS    -    CHN
G24    19:30-20:35    ARG    -    GRE
                
Day 4.    14.08.2018            
Preliminary-Round (Competition pool I )                
G25    09:30-10:35    SRB    -    CAN
G26    10:50-11:55    COL    -    ESP
G27    12:10-13:15    EGY    -    BRA
G28    13:30-14:35    AUS    -    RSA
G29    15:30-16:35    GRE    -    RUS
G31    16:50-17:55    UZB    -    USA
G32    18:10-19:15    NZL    -    ITA
G30    19:30-20:35    HUN    -    ARG
                
Day 5.    15.08.2018            
Preliminary -Round (Competition pool I)                
G33    09:30-10:35    BRA    -    AUS
G34    10:50-11:55    EGY    -    MNE
G36    12:10-13:15    GRE    -    CHN
G37    13:30-14:35    USA    -    NZL
G38    15:30-16:35    UZB    -    CRO
G39    16:50-17:55    CAN    -    COL
G40    18:10-19:15    SRB    -    KSA
G35    19:30-20:35    RUS    -    HUN
                
Day 6.    16.08.2018            
Eight Final Round (Competition pool I)                
G41    9:30    4A    -    5D
G42    11:00    4B    -    5C
G43    12:30    5A    -    4D
G44    14:00    5B    -    4C
G45    15:30    2A    -    3D
G46    17:00    2B    -    3C
G47    18:30    3A    -    2D
G48    20:00    3B    -    2C
                
Day 7.    17.08.2018            
Quarter Final Round and Semi-Final Round (Comp pool I)                
G50    9:30    WG41    -    WG42
G52    11:00    WG43    -    WG44
G53    12:30    LG45    -    LG46
G54    14:00    LG47    -    LG48
G57    15:30    1C    -    WG47
G58    17:00    1D    -    WG48
G55    18:30    1A        WG46
G56    20:00    1B        WG45
        (Comp pool II)        
G49    9:30    LG41        LG42
G51    12:10    LG43        LG44
                
Day 8.    18.08.2018            
Semi Final and Final Round (Comp pool I)                
G59    9:30    LG49    -    LG51
G60    11:00    WG49    -    WG51
G61    12:30    LG50    -    LG52
G62    14:00    WG50    -    WG52
G63    15:30    LG53    -    LG54
G64    17:00    WG53    -    WG54
G67    18:30    WG55        WG57
G68    20:00    WG56        WG58
        (Comp pool II)        
G65    9:30    LG55        LG57
G66    12:10    LG56        LG58
                
Day 9.    19.08.2018            
Final Round (Competition pool I)                
G69    15:30    LG65    -    LG66
G70    17:00    WG65    -    WG66
G71    18:30    LG67    -    LG68
G72    20:00    WG67    -    WG68

További információk