icon-crosseticketqrcodeproblem


A bevásárló kosara üres

Kosár megtekintése

Waterpolo All Star Festival - Jegyek All_star_festival_300x300©

Waterpolo All Star Festival

Waterpolo All Star Festival - Délelőtti jegy Jegyek

Duna Aréna, BudapestHUN
p, 30. aug 2019, 09:30

Waterpolo All Star Festival - Délutáni jegy Jegyek

Duna Aréna, BudapestHUN
p, 30. aug 2019, 16:00

Waterpolo All Star Festival - Délelőtti jegy Jegyek

Duna Aréna, BudapestHUN
szo, 31. aug 2019, 09:30

Waterpolo All Star Festival - Délutáni jegy Jegyek

Duna Aréna, BudapestHUN
szo, 31. aug 2019, 16:00

Info

 Waterpolo All Star Festival

2019.08.30-31. Duna Aréna

2019 augusztusában újra medencébe szállnak a legendás olimpiai bajnokok.
A Kásás Tamás ötletéből született Millennium Masters csapata idén egy 2 napos póló fesztivál keretén belül megmérkőzik a 2000-es sydney-i olimpiai döntőbéli ellenfelével azaz az orosz masters válogatottal. Ezt a meccset az egykori döntő visszavágójának tekinthetjük. A másnapi mérkőzésüket az Európa-bajnok masters válogatott ellen vívják.
A fesztiválról ezúttal női pólósaink sem hiányoznak majd, ők Bíró Attila vezérletével  Kína válogatottjával és a magyar női junior válogatottal játszanak presztízs értékű meccseket.
Az ifi és junior férfi válogatottjaink Horvátország és Szerbia legjobbjai ellen ugranak a medencébe, délelőttönkét pedig  a 16 év alatti korosztályos válogatottak játszanak mérkőzéseket.
A két napos fesztivál alkalmával a szurkolók nem csak a mérkőzéseket láthatják majd, hanem számos programon is részt vehetnek a Millennium Masters tagjaival.

ALL STAR WATERPOLO FESTIVAL PROGRAM
DUNA ARÉNA 2019.08.30-31.

2019.08.30. (PÉNTEK)                                                     

09:00-10:00            U12 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT                                                  

10:00-11:00            U13 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT                                  

11:00-12:00            U14 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT                                                  

12:00-13:00            U15 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT                                  

 

15:00-16:00            UVSE - FTC 2005-ÖS KOROSZTÁLYOS KUPA ELŐDÖNTŐ

16:00-17:00            VASAS - HONVÉD 2005-ÖS KOROSZTÁLYOS KUPA ELŐDÖNTŐ

17:00-18:00            MAGYARORSZÁG - SZERBIA FÉRFI JUNIOR VÁLOGATOTT

18:00-19:00            NŐI MAGYAR VÁLOGATOTT – MAGYAR UNIVERSIADE VÁLOGATOTT

19:00-20:00            MAGYARORSZÁG – OROSZORSZÁG 2000 SYDNEY DÖNTŐ A KIVETÍTŐN

20:00-21:00            A 2000-ES SYDNEY OLIMPIAI DÖNTŐ ÚJRAJÁTSZÁSA //

MILLENNIUM MASTERS – OROSZ MASTERS VÁLOGATOTT

 

 

 

2019.08.31. (SZOMBAT)  

09:00-10:00            U12 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT                                                  

10:00-11:00            U13 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT                                  

11:00-12:00            U14 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT                                                  

12:00-13:00            U15 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT  

               

15:00-16:00            MAGYARORSZÁG - SZERBIA FÉRFI JUNIOR VÁLOGATOTT VISSZAVÁGÓ

16:00-17:00            2005-ÖS KOROSZTÁLYOS KUPA III-IV. HELYÉRT

17:00-18:00            2005-ÖS KOROSZTÁLYOS KUPA DÖNTŐ

18:30-19:30            NŐI MAGYAR ‐ KÍNA VÁLOGATOTT

20:00-21:00            MILLENNIUM MASTERS ‐ OÁZIS SC EURÓPA BAJNOK MASTERS CSAPAT

21:00-22:00            KISS GERGŐ BÚCSÚZTATÓ GÁLAMÉRKŐZÉS

 

 

További információk